test

SPORT. Wielka Gala Boksu w Legionowie

2016-02-02 8:17:12

20 lutego na bokserskich deskach Areny Legionowo po raz kolejny pojawią się najlepsi polscy pięściarze. Walką wieczoru będzie zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy niepokonanym na zawodowych ringach Krzysztofem Zimnochem i Mikem Mollo.

Mamy dla Was 10 podwójnych zaproszeń na 20 lutego do Areny Legionowo na Wielką Galę Boksu w Legionowie! Jak je zdobyć?

Szansę ma każdy kto:

1. Polubi profil To i owo (toiowo.eu) na Facebook`u
2. Udostępni post dotyczący Gali Boksu w Legionowie na swojej tablicy

W poniedziałek 15 lutego około godziny 12.00 ogłosimy kto otrzyma podwójne zaproszenia na Wielką Galę Boksu w Legionowie 20 lutego.

Dla Zimnocha, który marzy o tytule mistrza świata, będzie to drugi pojedynek od czasu powrotu na ring po dwuletniej przerwie. Białostoczanin do konfrontacji z Mollo przygotowuje się w Londynie, wylewając na treningach siódme poty. Zimnoch wie, że pojedynek z Amerykaninem będzie dla niego wyzwaniem. Mollo w przeszłości dwukrotnie boksował z Arturem Szpilką i trzykrotnie posyłał go na deski.

Zanim między liny wejdą bohaterowie walki wieczoru, publiczność w Legionowie rozgrzeją uznawany za jednego z najlepszych polskich pięściarzy bez podziału na kategorie wagowe Kamil Szeremeta oraz Ukrainiec Artem Karpec. Pięściarze od kilku tygodni deklarowali w mediach chęć skrzyżowania rękawic, więc szybko zgodzili się na bezpośredni pojedynek. Do tej pory żaden z nich nie zaznał jeszcze smaku porażki.

W Legionowie pierwszy zawodowy występ zaliczy również obiecujący pięściarz kategorii półciężkiej Jordan Kuliński, a ostatnią próbę odbudowania kariery podejmie były pretendent do tytułu mistrza świata Paweł Głażewski.

Kibice od kilku lat mówią o gali w Legionowie jako o polskim Las Vegas. Tegoroczna karta walk ułożona przez grupy Babilon Promotion i Sferis KnockOut Promotions również powinna zadowolić nawet najbardziej wybrednych sympatyków szermierki na pięści. Bilety można nabyć na stronie www.ebilet.pl

Plakat Legionowo 2016netOprac. Red.

Related Post

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *