Zdrowie kobiet najważniejsze

2016-09-01 12:27:29

Jesteśmy Poradnią zajmującą się problemami zdrowotnymi kobiet, jak również profilaktyką chorób u kobiet zdrowych  oraz opieką u kobiet będących w ciąży i planujących ciążę.
Zapewniamy kompleksową opiekę i poradnictwo w zakresie prowadzenia ciąży prawidłowej i powikłanej takimi chorobami jak nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, cholestaza wewnątrzwątrobowa. W trakcie opieki nad pacjentką ciężarną zapewniamy diagnostykę ultrasonograficzną tak często jak jest to wymagane. Badania wykonywane są na aparacie usg najwyższej klasy. Specjalista wykonujący takie badania posiada certyfikat FMF (Fetal Medicine Foundation w Londynie), który uprawnia go do wykonywania diagnostyki prenatalnej. Każda pacjentka podczas badania otrzymuje dokumentację fotograficzną, nagranie na płycie wraz z dokładnym opisem według obowiązujących standardów.
W naszej przychodni można wykonać kompleksowe badania laboratoryjne w tym badania prenatalne (test podwójny PAPPA, Harmony, IONA), przy pomocy których możliwe jest określenie ryzyka wystąpienia wad genetycznych płodu.

Nasi specjaliści zapraszają na wizyty pacjentki z problemami zaburzeń miesiączkowania i okresu menopauzy.
Jesteśmy jedyną w Legionowie kliniką zajmującą się niepłodnością par. Z naszą placówką współpracuje lekarz specjalista w dziedzinie niepłodności żeńskiej i męskiej (andrologia) oraz lekarz specjalizujący się w leczeniu endometriozy, która związana jest także z problematyką płodności u kobiet.

W trakcie diagnostyki dysponujemy możliwością zbadania drożności jajowodów (HyCoSy), badaniem jakości nasienia i ultrasonografii jąder. W leczeniu niepłodności przygotowujemy pary do zabiegu inseminacji i procedury in vitro.
Kwalifikujemy pacjentki do operacji ginekologicznych i zabiegów w oddziałach szpitalnych z którymi współpracują nasi lekarze.

Podczas rutynowej wizyty możliwe jest pobranie badań cytologicznych, bakteriologicznych, testu w kierunku wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), który jest związany z zapadalnością kobiet na raka szyjki macicy. W badaniach tych można określić typ wirusa i zdecydować na wczesnym etapie o możliwości leczenia pacjentki.
Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentek oferujemy także usługi
z zakresu ginekologii estetycznej. Proponujemy zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz nici vaginal narrower. Szczegółowe informacje można uzyskać podczas konsultacji.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu na facebooku i naszej strony internetowej.

UltraMedica logoULTRAMEDICA,
ul. Sienkiewicza 10 lok. 102. (I piętro nad HEBE),
05-120 Legionowo

tel. 22 732 24 86, 518 447 748
www.umedica.pl
www.facebook.com/ultramedicalegionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *