Zakończ wakacje z Gondolą!

2016-09-02 1:36:54

Jeśli w ostatnich tygodniach mieszkańcy Legionowa uważnie spoglądali w niebo, ich uwadze z pewnością nie umknął dość spektakularny widok. To balon reklamowy galerii Gondola, który przeleciał nad miastem w ramach akcji promującej powstający właśnie obiekt handlowy. Niech nie martwią się jednak ci, którzy przegapili niecodzienny widok. Już w najbliższą sobotę balon będzie można nie tylko zobaczyć z bliska, ale też wejść na pokład jego gondoli i unieść się w powietrze. Okazją będzie rodzinny festyn, który na zakończenie wakacji przyszykowali właściciele galerii.

grafika festyn prasaJak przyznają managerowi Gondoli pomysł na promocję jest faktycznie nietypowy, ale przecież trudno sobie wyobrazić lepszy w mieście z takimi tradycjami baloniarstwa jak Legionowo. Do tej pory „Gondola”, bo takie imię nosi balon, przeleciała nad miastem dwukrotnie. Raz podczas lotu próbnego i raz zabierając na pokład dziennikarzy lokalnej prasy. W dwóch kolejnych lotach udział wziąć mają szczęśliwi zwycięzcy konkursów organizowanych przez galerię. Jeden z nich został już rozstrzygnięty, zwycięzca drugiego zostanie wyłoniony właśnie podczas nadchodzącego festynu.

W programie imprezy, oprócz niewątpliwej atrakcji głównej, jaką jest balon, znajdą się ciekawe animacje dla dzieci i dorosłych. Każdy uczestnik, który przy wejściu wypowie hasło: „Pozwól się unieść galerii Gondola!” otrzyma kolorowy balon z helem. Poza tym nieograniczone ilości popcornu i słodkiej waty cukrowej dla dzieci, kolorowy sorbet i mała gastronomia. Będzie też okazja sprawdzenia swojej wiedzy na temat historii legionowskiego baloniarstwa. Zwycięzca historycznego quizu otrzyma kupon na wspomniany już lot balonem.

Impreza zaczyna się o 12.00 w sobotę, 3. września, na placu przy ulicy Piłsudskiego 37. Wstęp na nią jest darmowy, podobnie jak udział we wszystkich atrakcjach, łącznie z wejściem na pokład balonu. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dopisze pogoda.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *