Planujesz kupić wymarzone mieszkanie? Wybierz to, które już czeka na Ciebie w wysokim standardzie!

2023-08-29 3:10:59

Koniec wakacji to doskonały moment na zakup mieszkania! – Jarzębinowa II w Nowym Dworze Mazowieckim JARZĘBINOWA II – to nie tylko inwestycja, to wyjątkowa szansa na zamieszkanie w komfortowych wnętrzach, które zachwycą Cię od pierwszego spojrzenia

Spółka EP Development rozpoczęła budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z zagwarantowanymi miejscami postojowymi dla wszystkich mieszkańców nowo wybudowanych bloków na tej inwestycji, oraz dla większości mieszkańców zakup komórek lokatorskich. W budynkach przeważać będą małe i średnie mieszkania:  2-pokojowe ok.37-45m2 i  3-pokojowe ok.50-65m2. Jarzębinowa II to świetna lokalizacja i dostęp do komunikacji miejskiej oraz łatwy i szybki dojazd do Warszawy.

 

Jest to już kolejna inwestycja Dewelopera w Nowym Dworze Mazowieckim.
Dodajmy że spółka EP Development, to ta sama Spółka co Euro Partner II która po przekształceniu zmieniła nazwę i działa w branży budowlanej już ponad 10 lat.
Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Dewelopera 793-501-501 lub pisząc maila: sprzedaz@europartner.nieruchomosci.pl.
Chcesz uzyskać więcej informacji – zadzwoń!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *