PATI

2016-05-19 5:46:35

MÓJ ZWIERZAK – mój ulubieniec, kotka rasy syberyjskiej nazywa się oficjalnie PATI z Warmii, my ją jednak nazywamy KICIA. Ma 5 lat i jest pupilką całej rodziny. Lubi bardzo zabawy i bieganie po całym mieszkaniu. Uwielbia chować się w zwinięty dywan, do szuflad, szafy. Bawi się piłeczkami, łapiąc je jak zawodowy bramkarz. Najlepiej czuje się przebywając na wysokiej komodzie, skąd może wszystkich obserwować. Lubi pomagać przy pracach domowych czy też np przy przygotowywaniu posiłków. Niezwykła czyścioszka, bardzo dba o swoje białe futro.

Podzielcie się radością, której dostarczają Wam zwierzęta. Przysyłajcie zdjęcia zwierzaków, a najlepiej Wasze wspólne selfie. My wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii, a co tydzień autor jednego z nich otrzyma bon na zakupy w sklepie zoologicznym.

 Zrób zdjęcie, “słit focie” lub pracę plastyczną w dowolnej technice, krótko napisz o swoim zwierzaku, podaj również jego imię i rasę, a także dane kontaktowe autora pracy (imię, nazwisko, powiat, nr tel) i prześlij do redakcji na adres mojzwierzak@tio.com.pl w temacie wpisując „Mój zwierzak”.

Wszystkie nadesłane zdjęcia i prace plastyczne będziemy publikować na naszej stronie internetowej. Co tydzień jedno z nich – najśmieszniejsze, najsłodsze lub najdziwniejsze – opublikujemy w gazecie i nagrodzimy kuponem o wartości 30 zł na zakupy w sklepie zoologicznym jednego ze sponsorów. Na zakończenie konkursu wszyscy wybierzemy najlepszą pracę, której autora nagrodzimy dodatkową nagrodą niespodzianką.

PAMIĘTAJ: Co tydzień sprawdź w tygodniku czy TWÓJ ZWIERZAK dostanie nagrodę… Dobrej zabawy!

UWAGA: Wysyłając zgłoszenia konkursowe uczestnicy zabawy jednocześnie wyrażają zgodę na publikację zdjęć/prac konkursowych/tekstu/wizerunku na stronach Tygodników należących do Agencji TiO, na stronach internetowych i profilach społecznościowych Tygodników oraz oświadczają, że posiadają wszelkie prawa do przesłanych zdjęć.

sponsorzy:

27_centurion_a1_jar_14zoonemoINTERZOO-ADAM LOGO PAPUGA www.interzoo-adam.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *