PAŁAC W JABŁONNIE: Powiedz TAK w pięknym miejscu!

2020-06-24 10:04:36
XVIII-wieczny zespół pałacowo-parkowy w Jabłonnie koło Warszawy zaprasza serdecznie do organizacji uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ten dzień był dla Państwa pod każdym względem wyjątkowy. Jesteśmy przekonani, że Państwo i Wasi goście będą zauroczeni gościnnością Pałacu w Jabłonnie. Powierzając nam organizację tak ważnej uroczystości, jaką są zaślubiny i wesele, w pełni oddacie się Państwo atmosferze święta i radości. Mamy również nadzieję, że będziemy mogli towarzyszyć Wam w innych ważnych momentach życia organizując eleganckie przyjęcia i spotkania w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych (chrzciny, komunie, rocznice).
Ślub to jedna z najwspanialszych chwil w życiu człowieka, dlatego też wszyscy staramy się, aby nadać temu wydarzeniu wyjątkowo uroczysty charakter i stworzyć niepowtarzalną, radosną atmosferę.
Piękne stroje, bukiety kwiatów, limuzyna, doskonała oprawa muzyczna, wyjątkowe miejsce zaślubin i wreszcie elegancko przygotowane przyjęcie weselne – to wszystko składa się na niezapomniane wrażenie, które po wielu nawet latach wywołuje w nas pozytywne emocje.
Piękne wnętrza sal pałacowych, ze stylowymi meblami oraz obrazami z końca XVIII wieku, znakomicie podkreślają podniosłość wydarzenia. Usytuowana centralnie okrągła sala Balowa urzeka oryginalnymi sztukateriami i doskonałą akustyką. Odbywa się w niej uroczystość zaślubin i poczęstunek lampką szampana, a potem zabawa taneczna do białego rana. W trzech pozostałych salach: Mauretańskiej, Kominkowej i Pompejańskiej przygotowujemy stoły i serwujemy uzgodnione wspólnie z Państwem dania. Piękne dekoracje, znakomity smak potraw oraz dyskretna obsługa na pewno zostaną docenione przez Państwa gości.
Przyjęcie weselne może być również zorganizowane w restauracji – znajdującej się w podziemiach Pałacu.
Ozdobiona oryginalnymi XVIII-wiecznymi freskami sala gości jednorazowo 120 osób.
Do Państwa dyspozycji oddajemy także wielohektarowy, zabytkowy park angielski. Spacer alejkami parku daje chwilę wytchnienia od hucznej zabawy.
Obok Pałacu znajduje się budynek hotelowy dysponujący 46. miejscami noclegowymi. Państwa goście odpoczną w stylowo urządzonych apartamentach oraz pokojach jedno- i dwuosobowych.
Niewątpliwą zaletą zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie jest jego położenie – na prawym brzegu Wisły, zaledwie 20 km na północ od centrum Warszawy – i dogodny dojazd. Zapewniamy również miejsca parkingowe.
Cały teren obiektu jest ogrodzony.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *