test

PLEBISCYT – Wybraliście Najpiękniejszą Młodą Parę… (IV)

2016-06-06 11:07:55

Zakończyła się czwarta edycja Plebiscytu na „Najpiękniejszą Młodą Parę”. Z przyjemnością informujemy, że przeważającą liczbą głosów zwyciężyli państwo Katarzyna i Adam Bałdowscy – para zgromadziła 23,54 proc. wszystkich głosów. Zwycięzcy teraz sami wybiorą, gdzie spędzą romantyczny weekend – w Hotelu Zamek Gniew lub Hotelu St. Bruno w Giżycku.

Drugie miejsce – Kamila Wudarczyk i Patryk Sałek, 9,73 proc wszystkich głosów

Na trzecim miejscu Anna Wóltańska i Patryk Żbikowski, 8,9 proc. głosów

Bawimy się dalej…

Kolejna edycja zabawy przed nami. Zdjęcia ślubne należy przesyłać na adres: sluby@tio.com.pl

Wraz ze zdjęciami prosimy o podanie imion i nazwisk małżonków, daty i godziny ślubu, a także miejscowość i nazwę kościoła, w którym został zawarty związek małżeński. Wysłane zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na publikację przesłanych zdjęć i danych na łamach tygodników prasowych i na stronach internetowych należących do Agencji TiO oraz na profilach społecznościowych.

Zapraszamy do zabawy!

GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (IV)
Regulamin

WYNIKI

To jednak nie koniec…
Przed nami kolejna, V już edycja plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę. Zdjęcia ślubne należy przesyłać na adres: sluby@jarmark24.pl
Wraz ze zdjęciem prosimy o podanie imion i nazwisk małżonków, daty i godziny ślubu, a także miejscowość i nazwę kościoła, w którym został zawarty związek małżeński. Wysyłane zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na publikację przesłanych zdjęć i danych na łamach tygodników prasowych i stronach internetowych należących do Agencji TiO oraz na profilach społecznościowych.
Zapraszamy do zabawy!

Zobacz także:
GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (IV)
GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (III)
WYNIKI: Najpiękniejsza Młoda Para (III)


Fundatorzy:
17468812602194682735

720x90

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *