NAJPIĘKNIEJSZA PARA MŁODA

2015-12-02 1:54:33

– zwycięzcy III edycji Plebiscytu zgodzili się podzielić z nami wspomnieniami z pobytu w niezwykle malowniczym miejscu jakim jest Hotel Zamek Gniew i jego okolice.

Głosowanie na Najpiękniejszą Młodą Parę IV edycji rozpocznie się na przełomie maja i czerwca. Zwycięzcy będą mieli okazję spędzić niezapomniany weekend w Hotelu Zamek Gniew lub w Hotelu St Bruno i  raz jeszcze poczuć się jak podczas miodowego miesiąca.

P1140322Tymczasem Państwo Bogumiła i Piotr Gerej – zwycięzcy III edycji Plebiscytu zgodzili się podzielić z nami wspomnieniami z pobytu w niezwykle malowniczym miejscu jakim jest Hotel Zamek Gniew i jego okolice.

Drugi weekend stycznia spędziliśmy w Hotelu Rycerskim znajdującym się na terenie średniowiecznego kompleksu zamkowego w Gniewie, wykorzystując w ten sposób nagrodę zdobytą w trzeciej edycji Plebiscytu na najpiękniejszą młodą parę.

Pobyt w luksusowym pokoju oraz korzystanie z restauracji o wysokim standardzie sprawiło, że niczego nam nie brakowało i czuliśmy się na każdym kroku rozpieszczani.

P1140445

Po zamku oraz po mieście Gniew oprowadzali nas przewodnicy. Mieliśmy możliwość zwiedzania zamku, zarówno za dnia jak i wieczorem przy świetle lamp, co na szczęście skończyło się bliskim kontaktem jedynie z gotyckimi cegłami, a nie z duchami. We własnym zakresie skorzystaliśmy też ze SPA, gdzie pan masażysta sprawił, że wyszliśmy stamtąd nie tylko zrelaksowani, ale również pozytywnie nastrojeni dzięki bardzo miłej i optymistycznej rozmowie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Redakcji oraz obsłudze Zamku Gniew za wyjątkową niespodziankę.

To był naprawdę niezapomniany weekend!

Bogumiła i Piotr Gerej

Zobacz także:
GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (IV)  – GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (III) WYNIKI: Najpiękniejsza Młoda Para (III)

Fundatorzy:
Zamek Gniew Sp. z o. o., Gniew 83-140, ul. Zamkowa 3.
Zamek Giżycki Sp. z o.o., 00-681 Warszawa, ul. Hoża 51

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *