test

Marianna i Krzysztof Stachnik

2016-05-03 6:35:00

10 lipca 1982 r. o godzinie 17:00, w Parafii Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie związek małżeński zawarli Marianna i Krzysztof Stachnik.
Zdjęcie opublikowane w nr 17 tygodnika.


Bawimy się dalej…
Przed nami kolejna, już IV edycja plebiscytu NAJPIĘKNIEJSZA MŁODA PARA

 

Już 1 czerwca rozpocznie się głosowanie w IV edycji plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę. Do zabawy zapraszamy wszystkie małżeńskie pary, nie tylko Nowożeńców. Na zgłoszenia czekamy do końca maja.

 

Co tydzień na łamach naszego tygodnika publikujemy nadesłane przez czytelników zdjęcia ślubne. By dać szanse na jeszcze jeden uśmiech losu w październiku rozpoczęliśmy IV edycję Najpiękniejszej Młodej Pary. Przyślij do nas zdjęcia z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego wraz imionami i nazwiskami nowożeńców, datą i godziną ślubu, a także miejscowość i nazwę kościoła, w którym powiedzieliście sakramentalne TAK. Tym razem szanse mają wszyscy małżonkowie, nie tylko Nowożeńcy. W konkursie biorą udział zdjęcia ślubne nadesłane na adres: sluby@tio.com.pl

 

Pamiętajcie, że wysyłając zgłoszenia konkursowe, para młoda wyraża zgodę na publikację przesłanych zdjęć i danych na stronach internetowych należących do Agencji TiO, portalu społecznościowym (facebook) oraz na łamach tytułów prasowych Agencji TiO.
Zapraszamy do uczestnictwa
i życzymy dobrej zabawy!


GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (IV)

Wysyłając zgłoszenia konkursowe uczestnicy zabawy jednocześnie wyrażają zgodę na publikację zdjęć/prac konkursowych/tekstu/wizerunku na stronach Tygodników należących do Agencji TiO, na stronach internetowych i profilach społecznościowych Tygodników oraz oświadczają, że posiadają wszelkie prawa do przesłanych zdjęć.

Głosowanie odbędzie się w pierwszym półroczu 2016 roku. Szczegóły niebawem.
Zapraszamy do uczestnictwa i życzymy dobrej zabawy!


Fundatorzy:
Zamek Gniew Sp. z o. o., Gniew 83-140, ul. Zamkowa 3.
Zamek Giżycki Sp. z o.o., 00-681 Warszawa, ul. Hoża 51

Zobacz także:
GALERIA: Najpiękniejsza Młoda Para (III)
WYNIKI: Najpiękniejsza Młoda Para (III)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *