DLACZEGO WARTO KUPIĆ ŻARÓWKI LED?

2016-10-24 3:37:18

EKONOMIA , ponieważ technologia LED jest najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła. Skutkuje to obniżeniem naszych rachunków za prąd.

42_dorian_promocjaENERGOOSZCZĘDNOŚĆ, gdyż dzięki diodom LED możesz zużyć nawet 90% mniej energii zachowując obecne parametry świetlne. Dodatkowo w odróżnieniu od tzw. świetlówek “energooszczędnych” , oświetlenie LED świeci pełną mocą od razu po włączeniu. Jest to nie tylko ważne dla komfortu użytkowania, ale także z punktu widzenia oszczędności energii. Żarówki LED nie zużywają dodatkowej energii na rozgrzanie.

 

 

ŻYWOTNOŚĆ – nieporównywalnie większa niż w przypadku zwykłych żarówek żarowych, a nawet “energooszczędnych” świetlówek. Oświetlenie LED świeci tak samo mocnym strumieniem światła do 50000h, nie tracąc swojej efektywności. Najprościej mówiąc w czasie kiedy używamy jedną żarówkę LED, zużylibyśmy 30 zwykłych żarówek żarowych.

EKOLOGIA z kolei to nie tylko kwestia trendów i mentalności. To także wpływ na środowisko i nasze zdrowie. W odróżnieniu od tzw. świetlówek energooszczędnych żarówki LED nie zawierają rtęci ani innych substancji niebezpiecznych dla środowiska i naszego otoczenia. W dodatku są w 100% biodegradowalne.

BEZPIECZEŃSTWO. Produkty wykorzystujące technologię LED są dużo bardziej odporne na wstrząsy oraz wibracje, które w tradycyjnym oświetleniu powodują przerwanie włókien żarowych lub pękanie obudów świetlówek. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom żarówki LED nie nagrzewają się. Zastosowanie oświetlenia LED minimalizuje więc ryzyko wystąpienia pożaru lub poparzenia Twojego dziecka.

DLATEGO ZAPRASZAMY DO ZAKUPU PROMOCJNYCH ŻARÓWEK LED W FIRMIE DORIAN.
LEGIONOWO – MICHAŁÓW REGINÓW, UL. WARSZAWSKA 10B. TEL. 22 772 86 94!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *