ZDROWIE I URODA. Nie ma piersi, które nie wyglądałyby pięknie w odpowiednio dobranym biustonoszu… Nie tylko estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych!

2018-12-13 3:42:37

Na co dzień się nad tym nie zastanawiamy, dopiero wówczas gdy w skutek źle dobranej bielizny, fiszbina rani nam skórę,  w piersiach pojawiają się guzki, gdy kilka razy w ciągu dnia musimy poprawiać sobie biustonosz, bo zsuwa się lub podnosi do góry.

Kiedyś funkcjonowały 4 rozmiary biustonoszy, dziś jest kilkadziesiąt!
To naprawdę ogromny skok – który powoduje, że mamy wreszcie szansę na dobór najdoskonalszego stanika, w każdym kolorze.
A kolory, które w ostatnim czasie biją rekordy popularności to wszelkie odcienie kawy, biszkoptu i beżu, ponieważ coraz więcej kobiet przekonuje się, że to niewidoczny i bardzo elegancki kolor i to nie tylko pod białą bluzkę…
Najważniejsza jest jednak konstrukcja samego biustonosza: dziś mamy balkonetki, push up, bardotki, softy, semi softy itd. Jest tego naprawdę dużo!
W Madame bardzo dużym zaintersowaniem cieszą się polskie firmy, które odkryły sekret idealnych konstrukcji i połączyły je z cudownymi kolorami i materiałami, co spowodowało, że co chwilę szyje się piękny biustonosz, a klientki mogą poszukiwać i wybierać to w czym czują się najwygodniej i to w czym wyglądają najpiekniej.

Zdaniem większosci kobiet, które do nas trafiają, ich piersi są za małe lub za duże. Najczęściej mówią, że od zawsze noszą  np. 85B i że tylko w takim rozmiarze czują się najlepiej, bo wtedy mają poczucie „mniejszego biustu”
Po zmierzeniu przez nas, po ustaleniu właściwego rozmiaru i przymierzeniu kilku a czasem kilkunastu biustonoszy, okazuje się jednak, że  z rozmiaru  85B „ zrobiło sie nam” 75G, nasz biust uniósł się do góry, a cała nasza sylwetka wyszczuplała o jakieś 5-10 kg. Pamietajmy o tym, że założenie za małego 85B , nie zmniejszy nam biustu, tylko spowoduje jego spłaszczenie, deformację i zniekształcenie całej figury.
W naszych salonach staramy się wyzwalać z kompleksów przekonując, że wszystkie rodzaje biustów mogą prezentować się świetnie
w odpowiednio dobranej bieliźnie oczywiście…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *