STOP BANKOKRACJI!

2017-03-17 6:42:23

Czy masz dosyć nieuczciwości banków oraz ich wszechmocnej władzy nad Polską?
Bez względu na to, która partia jest u władzy i jakie sympatie polityczne, to jest nieistotne bo problem braku bankowej etyki dotyczy wszystkich z nas. Przyłącz się do walczących o normalność i jasne zasady kredytowania! Nie interesuje nas polityka, interesują nas uczciwe zasady bankowości.


Spotykamy się 25 marca, w sobotę o godzinie 12:00, pod Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu.
Instytucje państwowe, wbrew zapisom naszej konstytucji, nie chronią obywateli takich jak Ty, lecz chronią korporacje finansowe. Bank działający w Polsce jest firmą prywatną, a najczęściej jego właścicielem jest bank zagraniczny. Nie po to przecież wybraliśmy posłów, senatorów i prezydenta, by ulegali oni szantażom i naciskom nieuczciwych banków drenujących kieszenie Polaków i wyprowadzających miliardy za granicę. Tak się niestety dzieje w przypadku kredytów nibywalutowych (tzw. frankowe), polisolokat i opcji walutowych.
Chcemy spłacać uczciwe kredyty.
Nie chcemy żadnych dopłat, finansowego ratowania kogokolwiek ani zakładania funduszy bankowych dla tych co upadają.
Nie chcemy pomocy finansowej od Państwa Polskiego i stanowczo sprzeciwiamy się dopłacaniu do oszukanych produktów finansowych z pieniędzy podatników.
Domagamy się sprawiedliwości i przestrzegania prawa oraz rozliczenia winnych za afery finansowe znacznie poważniejsze niż Amber Gold czyli:
– tzw. kredyty frankowe,
– polisolokaty,
– opcje walutowe.
Bądź z nami!
Przyłącz się do walki o lepszą Polskę!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *