NA CZTERY ŁAPY

2017-03-01 10:20:38

POMOCY!!! PILNE!!!
To cudo zostało wyrzucone piątek z samochodu przy targu w Legionowie ! Osoba, która się zatrzymała i uratowała psiaka, nie może go zatrzymać, jej zwierzęta nie akceptują malucha. Piesek jest mały, ma około 8 tygodni cudowny, wesoły. Raczej nie będzie większy jak do kolan. Szukamy odpowiedzialnego domku. Uratujmy szczeniaczka przed oddaniem do schroniska.
Tel. 504 551 240

GABRYSIA

Gabrysia to piękna rasowa koteczka (niebieska z białymi dodatkami), jest drobna, ma krótsze nóżki. Ma 2 latka i ciężkie przeżycie za sobą. Jej pani wyjechała na stałe, a ją zostawiła na dworze. Przeżyła dzięki życzliwości sąsiadki, która tymczasowo dała jej schronienie. Gabrysia to mila, grzeczna kicia. Jest zdrowa, wysterylizowana. Czeka na nowy, super dom na calę kocie życie. Tel. 510 251 714.

BLACK I WHITE

Dwa cudeńka Black i White 6-miesięczne, zdrowe, wykastrowane tylko w dwupaku do adopcji do kochającego domu. Biały z grafitowym ogonkiem i dłuższym włosem to cudny miziak. Czarny jeszcze trochę nieufny, ale potrzebuje tylko czasu i cierpliwości, by skraść wasze serca. Kocurki mieszkały przy skupie złomu, gdzie nie miały szans na przeżycie. Teraz są „na przechowaniu” i pilnie potrzebują odpowiedzialnego domu. Są odrobaczone, zaszczepione. Komu takie dwa cudeńka?? Tel. 510 251 714.

W schronisku w Nowym Dworze Maz. prowadzonym przez Fundację Przyjaciele Braci Mniejszych psy małe i duże, o rożnych barwach i usposobieniach tęsknią za własnym, przyjaznym domem – szczegółowe informacje i piękne
zdjęcia – www.fundacjapsom.pl (zakładka ADOPCJE).

Schowek01EliMAC

Eli i  Mac to malutkie szczeniaczki, ur. 15. grudnia 2016 r., które trafiły do schroniska. Nie znamy rodziców psiaków, więc nie wiemy, jak duże urosną. Psiaczki są bardzo wesołymi, pociesznymi maluszkami, pełnymi chęci do zabaw i psot. Szukamy dla nich kochających domów, które poświęcą malcom czas i pokażą świat. Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu jak i chodzenia na smyczy. Pieski do adopcji będą odrobaczone, zaszczepione, zaczipowane. Tel. 795 845 242.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *