test

MÓJ ZWIERZAK. GALERIA – Zapraszamy do zabawy

2016-11-25 5:35:15

034 misiek+salemOto Misiek, Misiek ma lat 11. Ma 2 koty, którymi się w pełni zajmuje. Pierwszy to starsza od niego kotka Yvette, nierasowy pers. Drugi, na zdjęciu niechciany
przez poprzednich właścicieli rasowy egzotyczny Salem. Salem jest u nas od 2011 roku. Bardzo lubi jeść, przytulać się i spać, jak to kot.
Zdjęcie opublikowane w 47 numerze tygodnika.

 


Podzielcie się radością, której dostarczają Wam zwierzęta. Przysyłajcie zdjęcia zwierzaków, a najlepiej Wasze wspólne selfie. My wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii, a co tydzień autor jednego z nich otrzyma bon na zakupy w sklepie zoologicznym.

Zrób zdjęcie, “słit focie” lub pracę plastyczną w dowolnej technice, krótko napisz o swoim zwierzaku, podaj również jego imię i rasę, a także dane kontaktowe autora pracy (imię, nazwisko, powiat, nr tel) i prześlij do redakcji na adres mojzwierzak@tio.com.pl w temacie wpisując „Mój zwierzak”.

PAMIĘTAJ: Co tydzień sprawdź w tygodniku czy TWÓJ ZWIERZAK dostanie nagrodę… Dobrej zabawy!

UWAGA: Wysyłając zgłoszenia konkursowe uczestnicy zabawy jednocześnie wyrażają zgodę na publikację zdjęć/prac konkursowych/tekstu/wizerunku na stronach Tygodników należących do Agencji TiO, na stronach internetowych i profilach społecznościowych Tygodników oraz oświadczają, że posiadają wszelkie prawa do przesłanych zdjęć.

sponsorzy:

27_centurion_a1_jar_14zoonemoINTERZOO-ADAM LOGO PAPUGA www.interzoo-adam.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *