LEGIONOWO. Pościg za 33-latkiem. Okazało się, że miał narkotyki

2023-03-17 1:21:23

Policjanci z legionowskiej drogówki doprowadzili do zatrzymania 33-letniego mężczyzny podejrzanego o posiadanie narkotyków i niezatrzymania się do kontroli drogowej


Do zdarzenia doszło w środę (15 marca) około północy. W trakcie patrolu uwagę policjantów zwrócił uwagę osobowy Mercedes. Aby zatrzymać pojazd policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Kierujący pojazdem zignorował je i dodał “gazu”.
Policyjny radiowóz ruszył za nim w pościg. Po kilku minutach Mercedes został zatrzymany w Jabłonnie, a uciekającym okazał się 33-letni meżczyzna. W trakcie opuszczania pojazdu mężczyzna wyrzucił foliowe zawiniątko, w którym jak się poźniej okazało, znajdował się mefedron. 33-latek był pobudzony co mogło wskazywać na to, że prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Podejrzany został zatrzymany i trafił na legionowską komendę gdzie następnego dnia usłyszał zarzuty niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz posiadania środków odurzających. Został objęty dozorem policyjny. Jeśli okaże się, że 33-latek prowadził pod wpływem środków odurzających grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *