test

LEGIONOWO. Pijany kierowca sprawcą wypadku przy CSP

2023-11-15 10:24:50

We wtorek (14 listopada) na ul. Zegrzyńskiej na wysokości Centrum Szkolenia Policji doszło do zderzenia 4 pojazdów: dwóch Opli oraz Audi i Skody. Jedno z aut dachowało. Okazało się, że jeden z kierowców był kompletnie pijany

Jak relacjonowały służby, około godz. 19.45 otrzymano zgłoszenie dotyczące o dachowaniu na ul. Zegrzyńskiej. Na miejsce skierowano wszystkie służby oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w pobliżu skrzyżowania z ul. Wolską w kierunku Serocka doszło do zderzenia czterech aut: dwóch Opli oraz Audi i Skody.

Jeden z Opli dachował. We wszystkich pojazdach znajdowało się łączenie 6 osób, z czego 5 opuściło auta o własnych siłach. Dwie osoby: 31 i 40-latek zostali przetransportowani do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policji wynikało, że kierujący samochodem marki Opel, 47-letni kierowca mając 2,5 promila nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w Audi, które kierowała 56-letnia kobieta. Siła uderzenia była na tyle duża, że Audi uderzyło w poprzedzającą go Skodę, którym kierowała 62-letnia kobieta. I dalej w kolejnego Opla, którym kierowała 56-letnia kobieta. Pasażerowie Opla, który spowodował kolizję zostali przetransportowani do szpitala.

Fot. KP PSP Legionowo Facebook

 

Czytaj także:

LEGIONOWO. Karambol pod CSP, lądował śmigłowiec

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *