Jak ciekawie spędzać czas z przyjaciółmi 3 najlepsze sposoby!

2017-01-30 2:48:41

Masz chwilę wolnego czasu i pragniesz nadrobić zaległości towarzyskie? Dawno nie widziałeś się z przyjaciółmi i chcesz im zaimponować czymś niezwykłym? Poznaj najlepsze sposoby na ciekawe, wspólne spędzanie czasu i zaskocz najbliższych świetną rozrywką, zabawą i doskonałą atmosferą. Nie musisz wcale organizować wytwornego przyjęcia ani fundować niezwykłych atrakcji – dobra zabawa jest możliwa szybciej niż myślisz!

Wspólna noc filmowa dla miłośników kina

Jeśli w gronie Twoich przyjaciół są kinomaniacy, wspólne spędzanie czasu możecie dodatkowo uatrakcyjnić, zastępując typowe spotkanie towarzyskie filmowym maratonem. Kino albo wieczór filmowy przed komputerem, z typowo kinowymi przekąskami, to doskonały pomysł na ciekawy, a zarazem w ogóle nieczasochłonny sposób na spotkanie z przyjaciółmi. Ustal konkretną datę, powiadom grupkę najlepszych przyjaciół i zacznij myśleć nad kinowym menu, wśród którego na pewno nie może zabraknąć popcornu i chipsów, które zdecydowanie najlepiej pasują do wszelkich kinowych atrakcji. Kolejnym krokiem będzie wybór filmowego repertuaru – możesz sam podjąć decyzję albo zrobić krótki research wśród przyjaciół, wybierając najlepszą opcję dla całej paczki. Tak spędzony wieczór, a właściwie noc, nie może się nie udać!

Festiwale takie jak pixel heaven, by przeżyć muzyczną ucztę

Kolejną opcją, tym razem dla miłośników muzyki, są festiwale muzyczne, takie jak pixel heaven. To bardzo oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi, który przypadnie do gustu każdemu melomanowi. Jeśli Wasze wspólne wyjazdy bądź wyjścia oznaczały do tej pory wyłącznie szaleństwa na mieście, festiwal taki jak pixel heaven może być świetną odmianą i niebanalną atrakcją. Zanim zakupisz bilety na konkretne wydarzenie, koniecznie zapytaj o termin, który będzie pasował każdemu z Twojej paczki najbliższych przyjaciół. Po zarezerwowaniu biletów czas na omówienie ewentualnego dojazdu oraz ogólny plan pobytu. Jeśli festiwal odbywa się w Waszym mieście, sprawę macie ułatwioną i potraktujcie to jako atrakcyjny, przyjacielski wypad w celu zabawy i poznania niezwykłej, koncertowej atmosfery. Nie będziesz na pewno żałować tak spędzonego czasu z przyjaciółmi!

Tematyczna domówka dla ceniących oryginalność

Lubisz domówki z przyjaciółmi, ale te klasyczne wydają Ci się zbyt nijakie i bezbarwne? Rozkręć przyjacielską imprezę, dodając zwykłej domówce atrakcyjności. Jak? To proste! Wolny czas zagospodaruj dla przyjaciół, ogłoś imprezę informując dodatkowo o jej tematyce. Możesz postawić na klimat szalonych lat 80 – tych, styl marinistyczny czy błyszczące glamour, które wprawi wszystkich w odświętny nastrój. Aby nie ugrzęznąć w kuchni przed przyjściem przyjaciół, odpowiednio wcześniej podziel wszelkie obowiązki – nie musisz bowiem wszystkiego robić sama, a z przyjaciółmi na pewno świetnie się dogadasz.

Wolny czas to świetna okazja do nadrabiania przyjacielskich zaległości, a zarazem sposób na niezapomnianą zabawę w sprawdzonym gronie!

materiał zewnętrzny

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *