JABŁONNA/ LEGIONOWO. Elektro-Instal poleca

2018-02-09 1:35:36

Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Elektro-Instal. „ELEKTRO – INSTAL RPS SP. z o.o jest firmą działającą na rynku branży elektrotechnicznej od ponad 24 lat.
Początkowo sprzedaż w naszej firmie była prowadzona na niewielkiej, specjalnie wydzielonej powierzchni która obecnie stanowi część magazynu. Od 1996 roku klienci byli już obsługiwani w specjalnie wybudowanym i przystosowanym dla potrzeb interesantów dziale handlowym co sprawia że obsługa jest szybsza.
To właśnie wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy czego oczekują klienci odwiedzające naszą hurtownię. Bardzo często służymy naszą pomocą oraz wiedzą wynikającej z naszego doświadczenia w branży elektrycznej i elektrotechnicznej.

 

Oprawa hermetyczna OLSA LED 120cm – Idealna do oświetlenia obiektów przemysłowych, hal, magazynów, garaży. Doskonała szczelność obudowy – IP65. Brak układu zapłonowego pozwala na zastosowanie ledowych zamienników standardowej świetlówki 36W. Oprawa sprzedawana jest w komplecie ze świtówkami LED o barwie 4000K oraz 6500K.
Plafoniera SKADI to alternatywa dla klasycznych opraw –  Energooszczędne źródło LED o mocach 16W oraz 22W zapewnia bardzo wysoką skuteczność oświetlenia. Oprawa występuje także w wersji z mikrofalowym czujnikiem ruchu.
Żarówki LED INQ – to nowoczesne źródła światła, które znajdują zastosowanie w wielu oprawach oświetleniowych. Konstrukcja zapewniająca odpowiednio wysoką estetykę oraz jakość przy wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji. Sprzedawane żarówki występują w mocach od 6W do 12W w formie klasycznej bańki, a także w mocach 5W oraz 7W jako zamienniki żarówek świecowych oraz małych baniek.

Więcej informacji na stronie: http://upd.elektro-instal.eu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *