test

HOROSKOP NOWOROCZNY

2017-01-03 10:20:53

Baran (21.03 – 20.04)
Może warto wyjechać na kilka dni? Podczas podróżowania masz szansę na nową miłość. Gwiazdy przyniosą ci teraz wiele sercowych niespodzianek. Nie broń się przed uczuciem i poddaj się swoim pragnieniom. W pracy staniesz się szybki i konkretny. Podejmując decyzje, nie będziesz bać się ryzyka i zdobędziesz się na więcej odwagi.

Byk (21.04 – 20.05)
Wreszcie znajdziesz czas na odpoczynek i zabawę. Zrelaksujesz się i powrócisz do zaniedbanego hobby. W weekend czekają cię tańce do białego rana. Pamiętaj też, że ktoś dla ciebie ważny może potrzebować pomocy, wsparcia i miłości. Ciepła, serdeczna rozmowa z przygnębionym przyjacielem lub chorym członkiem rodziny będzie nieocenionym gestem.

Bliźnięta (21.05 – 21.06)
Dobra zabawa, ruch na świeżym powietrzu, dieta oczyszczająca – tego najbardziej potrzebuje teraz twój organizm. Staraj się panować nad nerwami, by nie zranić kogoś, kogo kochasz. Powiodą się spotkania zawodowe, negocjacje, a wszystkie podpisane umowy zaowocują znacznymi profitami. Tak trzymaj!

Rak (22.06 – 22.07)
W miłości i partnerstwie sprzyjający czas – uda ci się rozwiązać kilka kwestii dotyczących twojego związku i wcześniejszych niedomówień. Nie zostawiaj żadnych sporów nie załatwionych do końca, ponieważ będzie to obfitowało w lawinę nieprzyjemności. W sferze zawodowej podążaj za swoją intuicją, nie daj sobie wmówić czegoś, czego tak naprawdę nie ma.

Lew (23.07 – 22.08)
Ten tydzień przyniesie ci ogromną ochotę na wycofanie się z życia towarzyskiego i zaszycie się w domowych pieleszach. Nie wymiguj się jednak od najważniejszych spotkań czy zajęć, gdyż koło nosa może ci przejść bardzo korzystna propozycja. Uważaj na wydatki. Nie daj się zwieść pozorom promocji czy wyprzedaży.

Panna (23.08 – 22.09)
W pracy negatywne emocje. Twój współpracownik zacznie knuć intrygi, a ty staniesz się jego ofiarą. Nie pozwól sobie wchodzić na głowę i zrób z tym porządek. Być może poznasz kogoś, na kogo bardzo długo czekałeś. Uważaj jednak, aby nie zniechęcić go do siebie – nie narzucaj się, a zwłaszcza nie przesadzaj z ilością wysyłanych SMS-ów.

Waga (23.09 – 22.10)
W połowie tygodnia w spektakularny sposób zaprezentujesz swój talent do łagodzenia konfliktów. Zaskoczy cię jednak forma podziękowania, jaką za to otrzymasz. Niespodziewane zawirowania w życiu prywatnym. Na początku będzie to wyglądało bardzo kiepsko, ale szczera rozmowa sprawi, że wszystko wróci do normy.

Skorpion (23.10 – 21.11)
Nie ignoruj ostrzeżeń, jakie usłyszysz od dobrze życzących ci osób. Jeśli zlekceważysz stojące przed tobą zagrożenie, frycowe przyjdzie płacić przez dłuższy czas… Bardzo ostrożnie podchodź do różnych „okazji”, które w przyszłym tygodniu będą się sypać jak z rękawa.

Strzelec (22.11 – 21.12)
Doskonały czas na robienie kariery zawodowej, więc weź się ostro do pracy. Twoje słowo się liczy. Masz pobudzony umysł. Wprowadzaj w życie swoje pomysły, włączając do tego przyjaciół. Przedsięwzięcia, na które się zdobędziesz, zapoczątkują szybki i wspaniały rozwój.

Koziorożec (22.12 – 19.01)
Staraj się oddzielić dom od pracy. Poświęć trochę czasu swoim dzieciom. Spokojna rozmowa z domownikami pozwoli ci spojrzeć na problem z ich strony. Szczęście w finansach i miłości powinno ci dopisywać, pod warunkiem nie zamartwiania się na zapas. W trudnych momentach zachowaj ostrożność.

Wodnik (20.01 – 18.02)
Zwróć uwagę na to, co jesz. Wyeliminuj ze swojego jadłospisu produkty ciężkostrawne i „nafaszerowane” chemią. Trochę ruchu na świeżym powietrzu też ci nie zaszkodzi. Twoje trafne decyzje i podpowiedzi zyskają aprobatę szefa. Awansu nie oczekuj, ale nagrodę pieniężną dostaniesz.

Ryby (19.02 – 20.03)
Zdecydowanie powstrzymuj się przed zbędnymi komentarzami wobec członków swojej rodziny. Długi język może ci przysporzyć nie lada problemów. Masz ogromne szanse na zwiększenie objętości swojego portfela, rozglądaj się uważnie, żeby okazja nie przeszła ci koło nosa. Szykują się również jakieś niespodzianki od losu.

Wróżka Jowita

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *