test

Guczi

2016-05-31 10:31:42

Guczi jest słodko-groźnym psiakiem. Kocha zabawę i spacery zwłaszcza z dziećmi. Towarzystwo innych psów sprawia mu ogromną radość.


Podzielcie się radością, której dostarczają Wam zwierzęta. Przysyłajcie zdjęcia zwierzaków, a najlepiej Wasze wspólne selfie. My wszystkie zdjęcia opublikujemy w naszej galerii, a co tydzień autor jednego z nich otrzyma bon na zakupy w sklepie zoologicznym.

 Zrób zdjęcie, “słit focie” lub pracę plastyczną w dowolnej technice, krótko napisz o swoim zwierzaku, podaj również jego imię i rasę, a także dane kontaktowe autora pracy (imię, nazwisko, powiat, nr tel) i prześlij do redakcji na adres mojzwierzak@tio.com.pl w temacie wpisując „Mój zwierzak”.

Wszystkie nadesłane zdjęcia i prace plastyczne będziemy publikować na naszej stronie internetowej. Co tydzień jedno z nich – najśmieszniejsze, najsłodsze lub najdziwniejsze – opublikujemy w gazecie i nagrodzimy kuponem o wartości 30 zł na zakupy w sklepie zoologicznym jednego ze sponsorów. Na zakończenie konkursu wszyscy wybierzemy najlepszą pracę, której autora nagrodzimy dodatkową nagrodą niespodzianką.

PAMIĘTAJ: Co tydzień sprawdź w tygodniku czy TWÓJ ZWIERZAK dostanie nagrodę… Dobrej zabawy!

UWAGA: Wysyłając zgłoszenia konkursowe uczestnicy zabawy jednocześnie wyrażają zgodę na publikację zdjęć/prac konkursowych/tekstu/wizerunku na stronach Tygodników należących do Agencji TiO, na stronach internetowych i profilach społecznościowych Tygodników oraz oświadczają, że posiadają wszelkie prawa do przesłanych zdjęć.

sponsorzy:

27_centurion_a1_jar_14zoonemoINTERZOO-ADAM LOGO PAPUGA www.interzoo-adam.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *