Gęste, zdrowe, lśniące włosy marzenie każdej z nas – KERN

2018-03-05 12:08:39

 

Zadbana czupryna dodaje niebywałego uroku i sprawia, że wyglądamy zdecydowanie bardziej atrakcyjnie i kobieco. Niestety, nie wszystkich matka natura obdarzyła burzą pięknych włosów.

Marka MAXIMA z nową serią kosmetyków Life Therapy, wychodzi naprzeciw  wymaganiom waszych włosów. Jest to linia kosmetyków regenerująca i odżywiająca  włosy bardzo zniszczone.  W jej skład wchodzą: szampon, maska, ampułki oraz spray keratynowy. Formuła produktów z aktywnym kompleksem opartym na aminokwasach, keratynie i solach mineralnych przywraca spoistość komórek, regeneruje i wzmacnia włókna włosa od środka. Po użyciu produktów włosy stają się miękkie, niesamowicie błyszczące oraz są łatwe
w rozczesywaniu.

Kosmetyki MAXIMA LIFE THERAPY świetnie również sprawdzą się jako odżywczy zastrzyk dla włosów, osłabionych, przesuszonych i zmęczonych zimową aurą. Ujemne temperatury negatywnie wpływają na każdy rodzaj włosów dlatego przynajmniej raz do roku warto zafundować sobie intensywnie regenerującą kurację.

Jeżeli masz problematyczne włosy lub chcesz zafundować im bombę odżywczą po zimowych mrozach seria MAXIMA Life Therapy jest z całą pewnością dla Ciebie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *