Czy leczenie może być przyjemne?

2016-04-19 1:35:36

Wizyty u lekarzy i leczenie najczęściej związane są z cierpieniem wywołanym chorobą, bólem, dysfunkcją organizmu, z którą nie możemy sami sobie poradzić, dlatego też na tak zadane pytanie jak w tytule większość z Was odpowie: nie sądzę.

A czy próbowaliście kiedyś terapii masażem???

Dobrze wykonany masaż całego ciała lub np. samych pleców to fantastyczna terapia i profilaktyka przeciwbólowa! Masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia wszystkich tkanek. Masaż odpręża, relaksuje, poprawia ukrwienie całej masowanej części ciała, a to przyspiesza proces leczenia. Masaż przynosi ulgę
i uczucie odprężenia.

A co się stanie jeśli do masażu leczniczego dołożymy gorącą czekoladę? Dodajemy w ten sposób element fantastycznego aromatu i ciepła. A co jeśli masaż robiony będzie gorącymi kamieniami?

Zaczyna brzmieć coraz przyjemniej, prawda?

Dodatkowe elementy cieplne znacznie podbijają efekty masażu. Proszę sobie to spróbować wyobrazić… albo lepiej nie wyobrazić, a po prostu sprawdzić na sobie! Takie leczenie to sama, czysta przyjemność!

Joanna Bąk netCentrum Dobrej Rehabilitacji serdecznie zaprasza do nowo otwartego Chocolate Spa, w którym leczymy właśnie takimi, przyjemnymi sposobami. Masaże wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, co gwarantuje najwyższą jakość usług.

mgr fizjoterapii Joanna Bąk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *