test

Chroń swoje włosy teraz i latem – ABC ochrony przeciwsłonecznej

2019-05-01 6:40:25

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z latem słońce. Czas zabezpieczyć się przed promieniami słonecznymi które mają szkodliwy wpływ na nasze włosy i skórę głowy

Pamiętaj!

Wychodząc na zewnątrz zachowaj właściwą ochronę przeciwsłoneczną.

Zmiany temperatury, różny skład wody i chlor nie są obojętne dla kondycji włosów i skóry głowy. Dodatkowo im bliżej lata tym częściej nasze włosy są wystawione na działanie promieni słonecznych.

 

Dlatego proponujemy wam najnowsze kosmetyki z linii SUN LOVIN włoskiej marki MAXIMA. Szampon SUN LOVIN To podstawowy kosmetyk, który powinien znaleźć się na półce w naszej łazience, doskonale oczyszcza włosy z soli morskiej i chloru. Dzięki witaminie E zapewnia włosą ochronę na cały dzień. Właściwości: – regeneruje i odżywia włosy, – wzmacnia włókna włosów, – nadje włosą przyjemny zapach,- nie obciąża włosów. Kosmetyk może być stosowany do ciała – przedłuża opaleniznę. Maska SUN LOVIN Została specjalnie opracowana w celu utrzymania twoich włosów w dobrej kondycji dzięki zastosowaniu ekstraktów z jagody goji, aloesu i oleju słonecznikowego. Wysoka zawartość witaminy E i substancji czynnych intensywnie regeneruje i nawilża nasze włosy. Dodatkowo filtry UV chronią je przed ponownym wysuszeniem zapewniając im połysk i delikatność. Spray SUN LOVIN To dwufazowy kosmetyk, który przyda ci się przed wyjściem na plażę jak i w trakcie pobytu na niej. Jak sama nazwa wskazuję odżywka posiada dwie fazy: - pierwsza chroni włosy przed promieniami UV, – druga dzięki zawartym ekstraktom i witaminą intensywnie nawilża włosy. Dzięki lekkiej formule ułatwia rozczesywanie włosów pozostawiając je błyszczącymi i miłymi w dotyku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *