Apartamenty Faktoria – najniższe ceny?

2016-07-05 11:04:59

Legionowo. Coraz więcej osób chce mieszkać w apartamentowcu na osiedlu Sobieskiego.
W sierpniu br. nastąpi zakończenie realizacja II etapu budowy Apartamentów Faktoria na osiedlu Sobieskiego. Zainteresowanie lokalami jest co raz większe, a pierwsi mieszkańcy wyrażają swoje pozytywne opinie na temat inwestycji.

Dobiega końca budowa apartamentowca Faktoria u zbiegu ulic Husarskiej i Siwińskiego w Legionowie. Pięciokondygnacyjny budynek wyróżnia się nowoczesnym wyglądem oraz wysokim standardem wykończenia na tle innych budynków w mieście. W sprzedaży oferowane są mieszkania jednopoziomowe o powierzchniach od 33 do 104 m2 oraz dwupoziomowe od 80 do 111 m2. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4 900 zł. W ofercie dostępne są również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Nowoczesna konstrukcja budynku umożliwia łączenie mieszkań.

DS799_czyste netWkrótce otwarcie
Pierwszy etap budowy, w ramach którego oddano 63 mieszkania zakończył się pod koniec 2015 r. Natomiast drugi etap z 72 mieszkaniami, a jednocześnie całość inwestycji mają zakończyć się w sierpniu br. Według inwestorów z firmy RSJ House, połowa mieszkań została już sprzedana. W wraz ze zbliżającym się terminem zakończenia inwestycji sprzedaż mieszkań jest co raz większa.

faktoria 728x90Wysoki standard
Pierwsi lokatorzy zaczynają już zasiedlać apartamentowiec. Ich zdaniem, biorąc pod uwagę standard budynku oraz inne udogodnienia, czynsz w wysokości 8,50 zł/m2 jest niezbyt wysoki. Wszystkie mieszkania posiadają loggie, na których zostały zamontowane szafy z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne oraz oświetlenie. W budynku znajduje się pięć klatek – każda obsługiwana przez cichobieżną windę oraz wideodomofony. Wszystkie mieszkania wyposażone są w antywłamaniowe drzwi z opuszczanymi progami. Dodatkowo na czwartej kondygnacji, w mieszkaniach dwupoziomowych, zostały zamontowane czytniki kart zbliżeniowych do otwierania zamków.  Ciągi komunikacyjne zostały wyłożone wysokiej klasy wykładziną tłumiącą hałasy, która wraz z podwieszanymi sufitami i cichą muzyką tworzy elegancką całość.

Parter - salon netDodatkowe udogodnienia

Dostęp do wnętrza apartamentowca jest możliwy jedynie przez recepcję z poczekalnią dla gości. Portier pełniący swoje funkcje 24 godz. na dobę nie tylko kontroluje dostęp do budynku, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców, ale również pomaga mieszkańcom np. przy zamówieniu taksówki, odbiorze paczki od kuriera lub w innych drobnych sprawach. Teren inwestycji jest ogrodzony, a dodatkowym zabezpieczeniem jest 24-godzinny monitoring. Tylko przez concierge jest możliwy dostęp do dziedzińca, na którym będzie znajdowała się fontanna, plac zabaw oraz tereny zielone z ławkami do wypoczynku wyłącznie dla mieszkańców Faktorii. Komfort mieszkańców zwiększa przestronny parking zlokalizowany na kondygnacji -1, w którym zostały wyznaczone 162 miejsca postojowe oraz 73 komórki lokatorskie.

Usługi
Na parterze budynku zlokalizowane są lokale użytkowe o łącznej powierzchni ok. 1 800 m2 przeznaczone na nieuciążliwą działalność. Dowiedzieliśmy się, że będzie tam m.in. sklep spożywczy sieci „Żabka”, apteka „Ziko”, kancelaria prawna oraz  Bank Spółdzielczy z Wyszkowa.

Komentarze

4 komentarze

 1. Anetka odpowiedz

  Mieszkam w bloku po sąsiedzku,wieczorem tylko w jednym oknie pali się światło :)))

  1. Ela odpowiedz

   Zależy z której strony budynku Pani patrzy 🙂
   Po za tym sprzedane nie zawsze oznacza, że zamieszkane 🙂

 2. Eryk architekt odpowiedz

  Dogęszcza to tylko Prezydent i rada miasta, bo to oni opracowują i uchwalają plany zagospodarowania przestrzennego. Dogęszczenie zabudowy jest możliwe tylko wtedy gdy dopuszcza je plan.
  A więc gdy w planie przewidzieli dogęszczenie (Prezydent i rada miasta) to deweloper czy jakiś inny robi tylko to co plan dopuszcza.

  Eryk architekt

 3. Filantrop odpowiedz

  Ci to niedogescili conie redakcjo?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *