Otwarcie pierwszego Fish SPA w Legionowie!

2017-12-01 6:01:26

Już w sobotę 2 grudnia o godz. 10:00 wielkie otwarcie.
Azjatycki HIT stosowany od setek lat w pielęgnacji skóry nareszcie trafia do naszego miasta. Już w tę sobotę przyjdź i przekonaj się sam o wyjątkowych właściwościach leczniczych rybek Garra Rufa oraz sprawdź bogatą ofertę zabiegów kosmetycznych w O LaLa Spa!


Czemu właśnie rybki? Tego w Legionowie jeszcze nie było

Rybki w salonie O LaLa Spa nie ma ją zębów. Wytwarzają za to leczniczy enzym ditranol – niezwykle skuteczną, naturalną substancję stosowaną od lat w pielęgnacji skóry, również problematycznej. Takie zabiegi wykonywane z pomocą Garra Ruffa znane są w medycynie Wschodu od setek lat i nazywane są ichtioterapią.

„Peeling stóp wykonywany przez rybki jest w pełni bezpieczny zarówno dla ludzi, jak i samych rybek. Podwójna lampa UV oraz pełna filtracja wody po każdym zabiegu zapewniają 100% higieny, dzięki czemu peeling jest nie tylko skuteczny i relaksujący, ale posiada również silne właściwości lecznicze, antyoksydacyjne i bakteriobójcze. Nie znam bezpieczniejszego i przyjemniejszego sposobu na szybki i skuteczny peeling stóp! – podkreśla właścicielka salonu, Małgorzata Kopczyk.

Relaks, uroda i zdrowie, czyli kilka słów o akupresurze stóp

Skóra po zabiegu jest aksamitnie miękka, delikatna i starannie oczyszczona. Co więcej, rybki podczas swojej pracy, działają stymulująco na zakończenia nerwowe w stopach, dając efekt podobny do akupresury – zabiegu medycyny naturalnej o ponad 7-tysiącletniej historii, polegający na stymulowaniu odpowiednich punktów na stopie, połączonych dzięki zakończeniom nerwowym z narządami i układami w całym organizmie.
Dzięki stymulacji przez rybki Garra Rufa, np. opuszków palców u stóp, można pozytywnie wpłynąć na obszar głowy, między innymi zatok czołowych. Z kolei obszar pięt jest odpowiedzialny za męskie i żeńskie narządy rozrodcze.

Taka delikatna, naturalna stymulacja wpływająca na obwodowy i ośrodkowy układ nerwowy, pobudza zakończenia nerwowe do wytwarzania impulsów nerwowych, które docierają do chorego narządu, powodując zmniejszenie bólu i poprawienie czynności danego narządu, a także poprawiając krążenie krwi w całym organizmie.

Salon kosmetyczny i SPA w jednym

O LaLa Spa oprócz zabiegów SPA oferuje przede wszystkim kompleksowe zabiegi kosmetyczne, takie jak:

– przedłużanie rzęs
– stylizację paznokci
– wypełnianie kwasem hialuronowym
– makijaż okolicznościowy
– makijaż permanentny
– depilację bezpaskową
– pedicure

Wszystkie usługi oferowane przez OLaLaSpa skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Dlaczego warto? 10 zabieg GRATIS

Wszystkie zabiegi wykonywane w O LaLa Spa spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. Praca odbywa się na nowym, profesjonalnym sprzęcie oraz produktach najlepszych marek kosmetycznych na rynku. Swobodny dostęp do wi-fi zapewnia klientkom i klientom rozrywkę podczas korzystania z usług salonu.

Co ciekawe, O LaLa Spa oferuje również program lojalnościowy, który pozwala na skorzystanie z każdego 10 zabiegu gratis. Wizytę można umówić dzwoniąc pod nr tel. 791 340 622, osobiście, w salonie O LaLa Spa mieszczącym się na ul. Sienkiewicza 1/9 w Legionowie lub za pośrednictwem strony salonu na Facebooku.

Wielkie otwarcie salonu odbędzie się już w najbliższą sobotę, 2 grudnia, o godz. 10:00.

Niezależnie od wybranego zabiegu, efekt „O LaLa!” gwarantowany 🙂” – zapewnia z uśmiechem pani Małgorzata.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *