test

NOWA SERIA PRODUKTÓW Z TECHNOLOGIĄ PLEX

2020-07-01 3:36:44

HAIR COLOR

Zaawansowana formuła oparta na technologii Plex, która poprawia efekt kosmetyczny koloryzacji poprzez wzmocnienie włókna włosów. Zapewnia doskonałą wydajność kolorów, całkowite pokrycie siwych włosów, maksymalną niezawodność i piękne refleksy. Formuła wzbogacona o keratynę i ceramidy nadaje włosom zdrowy wygląd, nadając im miękkość i niezwykły blask. Seria farb poosiada ogromną liczbę odcieni pozwalającą tworzyć wyjątkowe i oryginalne koloryzacje.

 

RAPID HAIR BLEACH POWDER

Bezpyłowy proszek idealny do każdej techniki rozjaśniania, oparty na technologii PLEX, pozwala zachować wiązania włókna włosów. Umożliwia uzyskanie maksymalnego poziomu rozjaśnienia i najlepszą ochronę struktury włosa w niezawodny i szybki sposób bez potrzeby stosowania dodatków. Odżywcza formuła wzbogacona olejem arganowym zapewnia nawilżenie i blask. Łatwy do mieszania, tworzy miękki krem, który nie pęcznieje i doskonale przylega do włosów. Dostępny w formule BIAŁY, NIEBIESKI i FIOLETOWY, pozwala na doskonałą kontrolę żółto-pomarańczowego niechcianego pigmentu.

RAPID HAIR BLEACH CREAM

Krem wybielający z technologią Plex, rozjaśnia włosy do 7 ton chroniąc całkowicie włókna włosów. Nadaje się również do delikatnych włosów, jest idealny do wszystkich technik rozjaśniania. Formuła z naturalnych wosków, chroni skórę podczas aplikacji, jest bogata w olej arganowy i olej Açai, które zapewniają włosom nawilżenie i połysk. Brak amoniaku i pyłów zapewnia bezpieczne i przyjemne stosowanie.

https://kern.net.pl

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *