test

NA CZTERY ŁAPY

2017-02-22 11:04:07

Rumcajs to szczeniak znaleziony w Brwinowie. Jest bardzo wesoły, pełny energii i chęci do zabawy. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem. Rumcajs to kochany i pocieszny psiak. Szukamy dla niego kochającego domu, który poświęci malcowi czas i pokaże świat. Adopcja szczeniaka wiąże się z akceptacją jego szczenięcych wybryków, pieska trzeba nauczyć czystości, zostawania samemu w domu, jak i chodzenia na smyczy. Tel: 795 845 242.

GORAN
Goran (ur. 2013 r.) to przystojny wielki pies o równie wielkim sercu. Ma bardzo oryginalne umaszczenie. Trafił do schroniska z Legionowa i od razu dał się poznać jako pies bardzo zrównoważony. Goran potrafi chodzić na smyczy, nie zwraca uwagi na mijające psy, a w stosunku do człowieka jest zawsze pozytywnie nastawiony. Szukamy dla Gorana domu, w którym będzie członkiem rodziny a nie tylko stróżem posesji. Tel: 795 845 242.

BEZ
Bez to ok. 6-letni, niewielki (8 kg) piesek, który nie miał najlepszego życia. Był bardzo zaniedbany, futro nie było nigdy czesane czy strzyżone, piesek to jeden wielki dred, a skóra pod nim cała odparzona. Bez został znaleziony cały mokry, trząsł się z zimna. Mamy nadzieję, że teraz uda mu się znaleźć lepszy dom, gdzie będzie zadbany i kochany. Piesek jest spokojny, bez problemu dał się ostrzyc, w kenelu siedzi cichutko. Prosimy o dobry domek dla niego. Najwyższy czas, by się przekonał, że są dobrzy ludzie. Tel: 795 845 242 lub 503 14 33 55.

LUCYNKA (2)
Lucynka to 6-miesięczna urocza, biało-czarna koteczka. Jest zdrowa, zaszczepiona, do adopcji będzie wysterylizowana. Lucynka jest nieśmiałą koteczką o łagodnym charakterze. Gdy zaufa człowiekowi, jest miłą i kochana. Potrzebuje czasu i zrozumienia, by się zadomowić i zaprzyjaźnić. Lucynka bardzo prosi o własny, dobry domek.Tel. 510 251 714.

 

MARLENKApop

Marlenka ma około 1,5 roku. Jest bardzo wesołą, kontaktową kicią. Kocha zabawy wędkami, piórkami czy myszkami. Bardzo ładnie korzysta z drapaka i kocich akcesoriów. Marlenka ponad wszystko kocha kocie towarzystwo, z innymi mruczkami świetnie sie dogaduje i wyraźnie lepiej czuje się w stadzie. W stosunku do nieznajomych Marlenka jest nieśmiała, potrzebuje troszkę czasu, by zaufać. Na szczęście jest łakomczuszkiem, więc oswajanie przez smakołyki u niej sprawdza się idealnie. Marlenka przy znajomej osobie jest miła i łagodna, ociera się o nogi, daje się głaskać i mruczy. Jeśli ktoś poświęci jej trochę czasu i okaże serce, to będzie wspaniałym przyjacielem.Marlenka jest zaszczepiona i wysterylizowana. Adopcja tylko do domu niewychodzącego koniecznie z kocim towarzystwem. Tel: 517 666 692.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *