Na 4 łapy

2017-01-27 1:19:10

 

Szukamy domu dla małej suni/wysokość do pół łydki/, która od wielu tygodni błąka się w pobliżu działek. Mróz i głód powodują, że zbliża się już do człowieka, na odległość daje się nakarmić lecz nocuje na niezamieszkanej zimą działce, pod gołym niebem. Jest bardzo płochliwa i nieufna wobec ludzi. Szukamy domu, by to maleństwo nie trafiło do schroniska, zapewniamy pomoc i bezpłatną sterylizację.

Tel. 509 935 270

Kwarc to piękny 2-letni owczarek belgijski malinois. Prawdopodobnie wyrzucił go ktoś z samochodu, został znaleziony leżący w kałuży, nie podnosił się. Wielkie ukłony w stronę strażnika ze Straży Gminnej w Nadarzynie, który z obawy o życie psa zawiózł go w pierwszej kolejności do weterynarza na własny koszt. Pies nie ma ani tatuażu ani czipa. Życie w kojcu mu bardzo nie służy, jest tam pobudzony i się „nakręca”, przez co nie może przytyć. Wypuszczony luzem, chętnie biega po terenie, nie jest zaczepny do innych psów. Kwarc umie chodzić na smyczy. Bardzo lubi się przytulać, jest bardzo proludzki, a za kiełbaskę nawet ładnie usiądzie https://www.facebook.com/images/emoji.php/v6/f57/1/16/1f609.png😉 Polecamy dla aktywnej osoby, która lubi dużo spacerować, biegać czy jeździć na rowerze. Kwarc potrzebuje zrównoważonego, zdecydowanego właściciela, który umie wspierać psa, dawać mu poczucie bezpieczeństwa, ale też jest konsekwentny i nie da sobie wejść na głowę. Szukamy domu najchętniej znającego potrzeby rasy, mającego już do czynienia z tą rasą lub podobnymi psami i wiedzącego „czym to się je” Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Tel: 795 845 242 lub 503 14 33 55.

KWARC

KAROL – to uroczy 6-miesięczny biało-czarny kocurek. Został zabrany wraz z dwiema czarnymi siostrami MILKĄKOKO z bardzo złych warunków. Kotki nie miały tam szansy na przeżycie. Są piękne,puszyste,zdrowe, kuwetkowe. Są przemiłe wobec tymczasowych opiekunów, ale nieufne wobec obcych osób. Przebywają w ciemnym pomieszczeniu i bardzo potrzebują własnych domów(najlepiej wychodzących) i ludzi, którzy zdobędą ich zaufanie i stworzą bezpieczne warunki do życia. Tel. 510 251 714.

 

kAROL MILKA

Znalazłeś psiaka i chcesz pomóc mu wrócić do domu? A może Twój Mruczek od 3 dni przepadł bez wieści? Masz szczeniaki do oddania? Wyjeżdżasz i chcesz, żeby ktoś zaopiekował się Twoim pieszczochem? Na tej stronie publikujemy bezpłatnie ogłoszenia na ten temat. Pomóż zwierzakom spaść na 4 łapy!
Zdjęcie wraz z treścią ogłoszenia prosimy wysyłać na adres:
na4lapy@tio.com.pl lub dostarczać do redakcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *