NA 4 ŁAPY

2016-05-19 5:04:28

Niezwykle milutka i wpatrzona w człowieka kicia Pandzia szuka domu. Kotka została uratowana z osiedla. Widać, że jest kotem całkowicie domowym, nie wiemy, jak znalazła się na podwórku. Może już zaczynają się wakacyjne porządki. Kotka w domu zachowuje się nienagannie. Jest grzeczna, spokojna i czysta. Przede wszystkim kocha ludzi, sama prosi o głaskanie i kładzie się na kolanach. Jest kicią dorosłą, ale to drobnej budowy koteczka. Szukamy dla niej nowego kochającego domu, takiego gdzie zawsze będzie szczęśliwa i bezpieczna. Kicia została wysterylizowana. Szuka domu jako jedynaczka, gdyż nie przepada za innymi kotami, bywa zazdrosna o człowieka. Na pewno odwdzięczy się bezgraniczną miłością, czeka tylko na szansę. Tel. 517 666 692.

ZEFIRZefir w typie amstafa,  jest postawnym, silnym psem o wielkim sercu (ur. 2012 r.). Kocha ludzi, jak na prawdziwego amstafa przystało. Uwielbia spacerować, wąchać, zwiedzać różne kąty. Jest zapatrzony w ludzi i zakochany w nich po uszy. Marzymy o tym, by Zefir znalazł wspaniały, odpowiedzialny i ciepły dom. Ten cudowny, uczuciowy pies zasługuje na szczęśliwe i beztroskie życie. Spełnij jego marzenie i zyskaj wyjątkowego przyjaciela na długie lata! Zefir jest psem pełnym energii, lubi biegać i potrzebuje człowieka, który poświęci mu czas na spacery i naukę. Zefir nie może mieszkać z kotami. Tel. 795 845 242.

CIACHOCiacho to spokojny, poczciwy psiak. Ma już swoje lata, ale jest w nim mnóstwo energii i radości z życia. Jego ogon nie przestaje merdać, a ciachowy pyszczek zdaje się być stale zadowolony. Ciacho jest bardzo miły, sympatyczny i posłuszny. Do każdego chętnie podchodzi, wita się i kładzie swój łepek na dłoniach, patrząc przy tym w oczy. Lubi drapanie po łepku i grzbiecie. Ładnie chodzi na smyczy, cały czas trzyma się blisko człowieka. Inne psy zupełnie go nie interesują. Najważniejsi są ludzie i ich obecność. Ciacho robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Chce wiedzieć, że może się do kogoś przytulić i być choć przez chwilę jak najbliżej. Psiak zachowuje czystość w boksie i chętnie wychodzi na spacery. Ten wspaniały, dojrzały pies zasługuje na drugą szansę od losu. Jesień życia chciałby spędzić we własnym, bezpiecznym domu, otoczy opieką i miłością. Ciacho odwdzięczy się za ten gest i będzie wyjątkowym kompanem. Tel. 795 845 242.

GRETAGreta to przepiękna, delikatna suczka (ur. w 2013 r.) Jest jeszcze nieśmiała, ale zupełnie uległa. Pozwala wziąć się na ręce, a gdy przekona się do człowieka, wciąż się w niego wtula. Greta nie potrafi chodzić na smyczy, nie miała jak dotąd z nią do czynienia i musi oswoić się z poczuciem, że ma coś na szyi. Jest cichutka, spokojna i przyjaźnie nastawiona do innych psów. Gdyby Greta znalazła dom i wiedziała, że jest bezpieczna i kochana, z pewnością szybciej otworzyłaby się i zaczęła cieszyć życiem. Greta to mądra istota, doceni drugą szansę od losu i będzie wierną przyjaciółką na długie lata. Tel. 795 845 242.

Zdjęcia opublikowane w nr 20 tygodnika.


Znalazłeś psiaka i chcesz pomóc mu wrócić do domu? A może Twój Mruczek od 3 dni przepadł bez wieści? Masz szczeniaki do oddania? Wyjeżdżasz i chcesz, żeby ktoś zaopiekował się Twoim pieszczochem? Na tej stronie publikujemy bezpłatnie ogłoszenia na ten temat. Pomóż zwierzakom spaść na 4 łapy!
Zdjęcie wraz z treścią ogłoszenia prosimy wysyłać na adres: na4lapy@tio.com.pl
lub dostarczać do redakcji.
Bezpłatnie umieścimy na naszej stronie: na4łapy
i wydrukujemy w naszym tygodniku!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *