Małgorzata Skibińska i Patryk Pawlak

2017-06-10 10:39:39

5 maja 2017 roku o godz. 16.00, w kościele w Woli Kiełpińskiej związek małżeński zawarli Małgorzata Skibińska i Patryk Pawlak.
Zdjęcie ukazało się 22 numerze tygodnika.

Wybieramy NAJPIĘKNIEJSZĄ MŁODĄ PARĘ

Przed nami kolejna V już edycja Plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę. Co tydzień na łamach naszego Tygodnika publikujemy nadesłane przez czytelników zdjęcia ślubne. Na stronie jarmark24.pl można natomiast zobaczyć galerie zdjęć z poprzednich edycji oraz aktualnie nadsyłane fotografie.

Na zdjęcia czekamy do 15 listopada. Dodatkowo każde przysłane zdjęcie na adres: sluby@jarmark24.pl nagrodzone będzie małym upominkiem z drogerii HEBE. W zabawie mogą brać udział wszystkie pary: nie tylko nowo zaślubieni, ale również i te z kilku czy kilkunastoletnim stażem.

By dać szanse na jeszcze jeden uśmiech losu na przełomie roku, kolejny już raz, za pomocą głosowania SMS-owego (i kuponów drukowanych w tygodniku) wybierzemy Najpiękniejszą Młodą Parę.

Para, która zdobędzie największą liczbę głosów wygra niezapomniany weekend.

Zwycięzcy ponownie będą mieli możliwość odwiedzić Hotel Zamek Gniew lub Hotel St Bruno w Giżycku.

ZASADY SA PROSTE:
Przyślij do nas zdjęcia z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego wraz imionami i nazwiskami nowożeńców, datą i godziną ślubu, a także miejscowością i nazwą kościoła, w którym powiedzieliście sakramentalne TAK. Wysłane zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na publikacje przesłanych zdjęć i danych na łamach tygodników prasowych i stronach internetowych należących do Agencji TiO oraz na profilach społecznościowych.

Regulamin na: www.sluby.jarmark24.pl
Zdjęcia ślubne należy przesyłać na adres: sluby@jarmark24.pl
lub dostarczać do redakcji.

Zapraszamy do uczestnictwa i życzymy dobrej zabawy!

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *