test

Maja Łukaszewicz i Dariusz Brzeziński

2017-08-02 9:00:37

15.07.2017 roku, o godzinie 16.30, w pułtuskiej Bazylice związek małżeński zawarli Maja Łukaszewicz i Dariusz Brzeziński.
fot. H. Mazurek

Zdjęcie ukazało się w 31 numerze naszego tygodnika

Wybieramy NAJPIĘKNIEJSZĄ MŁODĄ PARĘ

Przed nami kolejna V już edycja Plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę. Co tydzień na łamach naszego Tygodnika publikujemy nadesłane przez czytelników zdjęcia ślubne. Na stronie internetowej www.jarmark24.pl można natomiast zobaczyć galerie zdjęć z poprzednich edycji oraz aktualnie nadsyłane fotografie
By dać szanse na jeszcze jeden uśmiech losu na przełomie roku, kolejny już raz, za pomocą głosowania SMS-owego wybierzemy Najpiękniejszą Młodą Parę. Na zdjęcia czekamy do 15 listopada. Dodatkowo każde przysłane zdjęcie na adres: sluby@jarmark24.pl nagrodzone będzie małym upominkiem z drogerii HEBE.
W zabawie mogą brać udział wszystkie pary: nie tylko nowo zaślubieni, ale również i te z kilku czy kilkunastoletnim stażem.
Para, która zdobędzie największą liczbę głosów wygra niezapomniany weekend. Zwycięzcy ponownie będą mieli możliwość odwiedzić Hotel Zamek Gniew lub Hotel St Bruno w Giżycku.

ZASADY SA PROSTE:

Przyślij do nas zdjęcia z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego wraz imionami i nazwiskami nowożeńców, datą i godziną ślubu, a także miejscowością i nazwą kościoła, w którym powiedzieliście sakramentalne TAK. Wysłane zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na publikacje przesłanych zdjęć i danych na łamach tygodników prasowych i stronach internetowych należących do Agencji TiO oraz na profilach społecznościowych. Regulamin na
www.sluby.jarmark24.pl
Zdjęcia ślubne należy przesyłać na adres: sluby@jarmark24.pl
lub dostarczać do redakcji.
Zapraszamy do uczestnictwa i życzymy dobrej zabawy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *