test

LEGIONOWO. Zatrzymali podejrzanych o kradzież 10 rowerów

2023-10-18 11:17:35

Kilka dni temu policjanci z Legionowa na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże rowerów. Pierwszy z nich trafił do aresztu na okres 3 miesięcy, drugi został objęty dozorem

Do zdarzenia doszło na parkingu przy ul. Szwajcarskiej. Wtedy też policjanci zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy kręcili się wokół stojaka na rowery przy Centrum Komunikacyjnym. W pewnej chwili jeden z mężczyzn wyciągnął z kieszeni nożyce do cięcia metalu i przeciął linkę zabezpieczającą. W tej samej chwili interweniowali funkcjonariusze, którzy zatrzymali podejrzanych. Podejrzanymi okazali się 32 i 23 latkowie.

Pierwszy z nich na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszał 10 zarzutów kradzieży, natomiast jego koledze postawiono jeden zarzut. Mężczyźni trafili do prokuratury, gdzie 32-latek został aresztowany na 3 miesiące, zaś jego kompan został objęty dozorem policyjnym.
Sprawa ma charakter rozwojowy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *