Finał wojewódzki XVIII edycji konkursu „Nasze kulinarne dziedzictwo – smaki regionów”

2018-07-04 1:15:21

W dniu 9 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku odbyła się mazowiecka edycja XVIII konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” na najlepszy regionalny i tradycyjny produkt żywnościowy oraz na najlepsze danie i potrawę regionalną i tradycyjną.


Głównym celem konkursu jest identyfikacja i promocja polskich produktów regionalnych. Ideą konkursu jest też zachęcanie mieszkańców obszarów wiejskich do poszukiwania alternatywnych źródeł dochodu.

Organizatorem konkursu była Polska Izba Produktu Regionalnego i lokalnego wspólnie ze Związkiem Województw RP. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie.
W tym roku do konkursu przystąpiło ok. 50 uczestników.

Pan Stanisław Nalewajek i nagrodzone ogórki kiszone

Nagrody w tegorocznej edycji konkursu otrzymali:
W części produktowej

● W kategorii: produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego
podkategoria: produkty i przetwory mięsne

– Grażyna i Wiesław Więchowie z Ossowa za Pierś Gęsią z Łysobyk,

– Hanna i Krzysztof Kowalscy z Winnik za Smalec ze Świni Złotnickiej

– Wyrób Wędlin Tradycyjnych Adam Węgłowski z Karniewa za Kiełbasę Podsuszaną z Karniewa
– Wędliny z Pracowni s. c. P. Strzeżysz i K. Bońkowski z miejscowości Stupsk (wyróżnienie) za Polędwiczkę z „Pracowni”
podkategoria: produkty mleczne

– Anna Michalczuk z Rządzy za Ser Kozi z Jakubowa

– Władysława Zwierzchoń z Gąsiorowa za Masło Gąsiorowskie

– Wioletta Śliwińska z Błędowa k/Pomiechówka (wyróżnienie) za Ser Kozi od Wioli

podkategoria: miody

– Marcin Milewski z Legionowa za Miód rzepakowy

● W kategorii: produkty pochodzenia roślinnego
podkategoria: przetwory owocowe

– Ewa Mitowska z Seroczyna za Konfiturę z Płatków Róży

– Koło Gospodyń Wiejskich MADE IN BOŃCZA z Bończy za Pastę z Chwasta, czyli sos z majowej pokrzywy
podkategoria: przetwory warzywne:

– Stanisław Nalewajek ze Stasiego Lasu za Ogórki Kiszone ze Stasiego Lasu
podkategoria: wyroby cukiernicze

– M&K Monika Łabędzka, Karol Łabędzki z Przysuchy za Prawdziwą Szarlotkę

Wyróżnienia, które otrzymali: Henryka Myszka Gospodarstwo Agroturystyczne POD DĘBAMI z Karniewa za Kruche ciasteczka oraz Ewa Sumińska z Janowa Mikołajówki za Szarlotkę Babci Stefanii

● W kategorii: napoje regionalne
podkategoria: napoje alkoholowe:

– Danuta Zawadzka z Żulina za Nalewkę na Mięcie (Dereszówkę)

– Bożena Pasierowska z Legionowa (wyróżnienie) za Nalewkę Pigwa i Pigwowiec

podkategoria: napoje bezalkoholowe:

– Teresa Lubecka (wyróżnienie) za Syrop z Czarnego Bzu.

● W kategorii: produkty mieszane

– Czernickie Stowarzyszenie Aktywnych z Czernic Borowych za Czernickie Laleczki Odpustowe

– Honorata Główczak ze Skubianki (wyróżnienie) za Chłopskie Zawijasy

W części dań:

I nagrodę uzyskał: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku za Zupę z grzybów z kwasem z kiszonej kapusty oraz zawijaka gęsi z opiekanymi warzywami z mocną nuta wiśni i jabłka,

II nagrodę uzyskało: Koło Gospodyń z Posiadał k/Cegłowa za Przystawki „Cholewiaki” i „Posiadalskie Kartacze”,
III nagrodę otrzymała: Mitowska Zagroda Gospodarstwo Agroturystyczne ZAGRODA EDUKACYJNA z Seroczyna za Zupę pieczarkową z klopsikami oraz Roladę z kurczaka z ziemniakami i mizerią.

Wyróżnienie otrzymała: Jolanta Jadwiga Wołynik z Legionowa za Chłodnik z buraczków z jajami przepiórki i Przepiórki w płatkach róży.

Panie z okolicznych  KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH, za naszym pośrednictwem, chcą podziękować bardzo za wsparcie, mobilizację do działań i fachowe doradztwo, Pani Teresie Krzyczkowskiej, działającej na terenie gminy Serock -pracownikowi MODR Warszawa. red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *