test

Dominika Dana i Karol Wierzbicki

2017-11-18 2:42:20

2.09.2017 o godz. 16.30 w kościele św. Józefa w Pułtusku związek małżeński zawarli Dominika Dana i Karol Wierzbicki.

Zdjęcie ukazało się w 46 numerze naszego tygodnika

Wybieramy NAJPIĘKNIEJSZĄ MŁODĄ PARĘ

Piąta edycja Plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę zbliża się ku końcowi . Przez 24 tygodnie na łamach naszego Tygodnika publikowaliśmy nadesłane przez czytelników zdjęcia ślubne. Na stronie internetowej www.jarmark24.pl można zobaczyć wszystkie nadesłane zdjęcia oraz galerie zdjęć z poprzednich edycji
Od przyszłego tygodnia na łamach naszych tygodników a także w internecie pojawi się całą galeria zdjęć nadesłana do V edycji plebiscytu. Za pomocą głosowania SMS-owego oraz kuponów co tydzień zamieszczanych na łamach naszych tygodników wybierzemy Najpiękniejszą Młodą Parę. Zwycięzcy plebiscytu ponownie będą mieli możliwość odwiedzić Hotel Zamek Gniew lub Hotel St Bruno w Giżycku.

Już dziś czekamy na Wasze zdjęcia do VI edycji Plebiscytu na Najpiękniejszą Młodą Parę

Przyślij do nas zdjęcia z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego wraz imionami i nazwiskami nowożeńców, datą i godziną ślubu, a także miejscowością i nazwą kościoła, w którym powiedzieliście sakramentalne TAK. Wysłane zgłoszenie konkursowe oznacza wyrażenie zgody na publikacje przesłanych zdjęć i danych na łamach tygodników prasowych i stronach internetowych należących do Agencji TiO oraz na profilach społecznościowych.
Regulamin na
www.sluby.jarmark24.pl

Zdjęcia ślubne należy przesyłać na adres: sluby@jarmark24.pl
lub dostarczać do redakcji.
Zapraszamy do uczestnictwa i życzymy dobrej zabawy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *