Czy leczenie może być przyjemne?

2016-04-19 1:35:36

Wizyty u lekarzy i leczenie najczęściej związane są z cierpieniem wywołanym chorobą, bólem, dysfunkcją organizmu, z którą nie możemy sami sobie poradzić, dlatego też na tak zadane pytanie jak w tytule większość z Was odpowie: nie sądzę.

A czy próbowaliście kiedyś terapii masażem???

Dobrze wykonany masaż całego ciała lub np. samych pleców to fantastyczna terapia i profilaktyka przeciwbólowa! Masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia wszystkich tkanek. Masaż odpręża, relaksuje, poprawia ukrwienie całej masowanej części ciała, a to przyspiesza proces leczenia. Masaż przynosi ulgę
i uczucie odprężenia.

A co się stanie jeśli do masażu leczniczego dołożymy gorącą czekoladę? Dodajemy w ten sposób element fantastycznego aromatu i ciepła. A co jeśli masaż robiony będzie gorącymi kamieniami?

Zaczyna brzmieć coraz przyjemniej, prawda?

Dodatkowe elementy cieplne znacznie podbijają efekty masażu. Proszę sobie to spróbować wyobrazić… albo lepiej nie wyobrazić, a po prostu sprawdzić na sobie! Takie leczenie to sama, czysta przyjemność!

Joanna Bąk netCentrum Dobrej Rehabilitacji serdecznie zaprasza do nowo otwartego Chocolate Spa, w którym leczymy właśnie takimi, przyjemnymi sposobami. Masaże wykonywane są przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, co gwarantuje najwyższą jakość usług.

mgr fizjoterapii Joanna Bąk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *